REFERANSLARIMIZ/HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

HİZMETLERİMİZ

Tv Program Yapımcısı ;

Ulusal kanallarda tüm ülkenin zevkle izlediği, yapımcılığını üstlendiğimiz veya ortak yapım işlerle meydana getirdiğimiz ulusal ve yerel kanallarda ki programlarla hizmete devam ediyoruz.

Yazılı – Görsel Medya Planlama;

Gazeteler, dergiler ve dijital platformlarla adınızdan söz ettirmek için gerekli tüm planlamaları yapıyoruz.

Reklam Çalışmaları;

Kurumsal veya kişisel olarak reklam planlamalarınızı hazırlayıp, tanıtımınız için uzman ekibimizle reklam çalışmalarınızı yapıyoruz.

Tanıtım Filmleri;

Görsel ve yazılı medyada aynı zamanda sosyal ve dijital platformlarda paylaşılacak şekilde tanıtım filmlerinizi yaratıp tanıtımınıza en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Pr Çalışmaları;

Piyasaya yeni çıkardığınız tüm ürünlerinizin,albümlerinizin,filmlerinizin ya da projelerinizin pr çalışmalarını bırakın biz yapalım.Siz keyfini çıkarın

Sosyal Medya Yönetimi ;

Sosyal medya platformlarınızı güvenle takip edip, içerik üretimlerinizde yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken raporlama faaliyetlerimizle de sizlere güvenilir veriler sunuyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimleri;

Kurumsal ve kişisel tüm işlerinizi özellikle digital mecralarda kullanmanız için işinde uzman ekiple fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyoruz

Dijital Marka Yönetimi ve Kurumsal İletişim ve Dijital PR ve Medya İlişkileri,Takibi ve Raporlama;

Firmanız için marka yönetimi ve marka değerinizi katlamak için çalışmalar yapıyoruz. 

Ajans ve Marka İlişkileri;

Firmanızı işinize ve markanıza uygun ajanslarla buluşturuyoruz.

Digital ve Kurumsal Kimlik, Logo ve Web Sayfası Tasarımı, Sektörde Kariyer Planlaması;

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmak, markanıza değer katmak ve kurumsallaşma adına atılacak adımlara yardımcı olmak için çalışmalar yapıyoruz.