HAKKIMIZDA

"BAŞARINIZ İÇİN HAZIRIZ"

ATA MEDYA YAPIM /VİZYON

Kaliteli , yenilikçi ve tecrübeli bakış açılarıyla iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile medya sektöründe Türkiye’de örnek şirket olmak.

ATA MEDYA YAPIM /MİSYON 

İş çözümlerimiz , projelerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile iş ortaklarımızın ve çalışanların ilk tercihi olmak.Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek karşılıklı memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmak.Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için tüm hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı olarak gerçekleştirmek.

KURULUŞUNDAN BUGÜNE ATA MEDYA

2000’li yılların başlarında temelleri atılan 

ATA MEDYA YAPIM sektöre ünlü sanatçıların basın danışmanlıklarını ve medya planlamalarını yaparak başlamıştır.Zamanla genişleyen kadrosuyla beraber de çalışmalarına önemli kurum ve kuruluşların medya planlamalarını ekleyerek başarılarına başarı katmıştır.

2010’ların ortalarında;

ATA MEDYA YAPIM  , Yazılı ve görsel medyada elde ettiği güçlü konumunu günümüze kadar arttırarak getirmesini ve özellikle internet ve gazete haberlerinde iş ortaklarının marka bilinirliliğini de bu güçlü konumu sayesinde hep üst seviyede tutmasını bilmiştir.

2015’lere geldiğimizde ise; 

ATA MEDYA YAPIM, tv program yapımlarında da adından sıkça söz ettirmesini bilmiştir.Bir çok tv programının yapımında bulunmuş ve çoğu kez de bazı yapımların içeriklerine destek verilmesi istenen bir şirket olmuştur.

Günümüze geldiğimizde ise  ; 

ATA MEDYA YAPIM  devam etmekte olan tüm çalışmalarına ek olarak , değişen ve gelişen digital yaşama da ayak uydurarak iş ortaklarına digital pazarlama , sosyal medya ve kariyer planlamalarında da destek vermeyi sağlamaktadır.

ATA MEDYA YAPIM / HİZMETLERİMİZ 

Tv Programı Yapımcılığı 

Yazılı – Görsel Medya Planlama

Reklam Çalışmaları

Tanıtım Filmleri

Pr Çalışmaları

Sosyal Medya Yönetimi 

Fotoğraf ve Video Çekimleri

Dijital Marka Yönetimi ve Kurumsal İletişim

Dijital PR ve Medya İlişkileri,Takibi ve Raporlama

Ajans ve Marka İlişkileri

Sektörde Kariyer Planlaması

Digital ve Kurumsal Kimlik

Logo ve Web Sayfası Tasarımı

ATA MEDYA YAPIM /DEĞERLER

Yenilikçilik , Sürekli Gelişim , Çeviklik , Bütünlük , Güven , İş Birliği , Başarı